ROZKVETLÉ SADY VÁS ZVOU NA PROCHÁZKU DO NEBÍLOV

10 května , 2023
11:45

Milí přátelé,

v neděli 14.5.2023 oslavíme Den matek a v pondělí 15.5.2023 Mezinárodní den rodin. Jsou to oba důležité svátky, které my u nás v sadu slavíme. A vy se můžete k nám přidat🙂

Zveme vás v sobotu 13.5.2023 od 9 do 15 h na procházku do našich krásných rozkvetlých sadů.

Připravíme pro vás občerstvení, můžete si opéct špekáčky (od 10:30 h), ochutnat náš jablečný mošt, dát si lahodnou kávu a nakoupit vše, co naše prodejna nabízí.

V prodeji budou i sazeničky a letničky na vaše zahrady.

Hlavní program tohoto dne bude procházka - turistická trasa NAUČNÁ STEZKA NEBÍLOVY 🙂

Cestou po naučné stezce uvidíte např. zámek Nebílovy, Prusiny - kostel sv. Jakube Většího, zastavení u Nejsvětější Trojice, kapličku sv. Barborky a mnoho dalších krásných míst.

Vypravíte-li se na tuhle naučnou stezku, čeká vás u nás lahodná odměna.

Pravidla naší sobotní výzvy 😊

🚶‍♀️🚶🏼Trasa 1 - cca 6 km

V čase od 9 h do 13 h si v naší prodejně vyzvednete mapku s naučnou stezkou, přispějete dobrovolnou částku do kasičky pro handicapované děti (kasička organizace CENTRUM HÁJEK z.ú., kam děti s handicapem jezdí za sociálními a rehabilitačními službami) a vyrazíte na trasu. Až se k nám vrátíte, tak potvrzením o tom, že jste trasu prošli, budou vaše fotky z různých zastavení cestou.

🚶‍♀️🚶🏼Trasa 2 - cca 2 km

Pro menší děti, rodiny s dětmi v kočárku nebo na vozíčku, pro všechny, kteří nemohou na delší trasu z jakýchkoliv důvodů bude cílem procházky zastavení na konci našich sadů - tzv. boží muka s lavičkou a křížkem, zde se vyfotí a vrátí se k nám zpět.

Focení v sadu mezi rozkvetlými stromy na našich pozemcích společnosti Lukrena je s šetrným přístupem ke stromům možné a budeme rádi za označení na sociálních sítích.

ZVEME VŠECHNY, KTEŘÍ MÁTE RÁDI NAŠE SADY A CHCETE POZNAT KRÁSŮ SADŮ I OKOLÍ NEBÍLOV V TOMTO KRÁSNÉM ROZKVETLÉM ČASE🌼🌷🌸

+ 2

Zobrazit přehledy a reklamy

Propagovat příspěvek

Všechny reakce:

194194

Kontakt

Vedoucí sadů
Jana Zikmundová
Obchodní zastoupení, marketing, PR, akce Slavnosti jablek, akce Enviromentální den pro školy
Bc. Markéta Jungová
LUKRENA a.s.
Dolní Lukavice 196 334 01 Dolní Lukavice vedená u Krajského soudu v Plzni , oddíl B, vložka 890. Datum zápisu: 22. června 1998
IČO: 251 90 539
DIČ: CZ25190539